Puck and finn gay

Srpen 2012 « Archiv | °°° Klaine °°°

Věř mi 6.☺ Tak konečně je tu další kapitolka. . Ráno jsem dospávala... . "A to není všechno Kurte. Tady pro tebe máme malý dárek.." řekl a ukázal na obrovský balík, který Finn a Puck vezli na vozíku.
klaine-kb.blog.cz/1208

Kurt and Burt- Watching over me - YouTube

A very good friend of mine introduced me to this song and i thought it fit perfectly! . 0:14 gay gay gay i open my mouth and a little purse falls outz kanálu fruitgardenR 310 857 zhlédnutí
youtube.com/watch?v=bLnDdfLgB-8

Glee - hlášky ze seriálu | SerialZone.cz

Mrkněte sem! . Něco se mi přihodilo, sice to úplně nechápu, ale změnilo mě to od základu. Puck: A je to tu, Finn je gay. Finn: Tak trochu, do mého života vstoupil jeden muž a ten muž je Ježíš Kristus. Puck: To je ještě horší.
serialzone.cz/serial/glee/hlasky/strana-4/

Vím, že vím, a glee fanfic | FanFiction

Santana říká, že sem šiblá, protože Puck není gay a vždycky se ke Kurtovi chová jak kretén, ale já vím, že pro sebe budou to pravé ořechové.
fanfiction.net/s/7004630/1/Vím-že-vím

Glee II (4) - Program.sk

. název: Duets Krátký popis: Will vyhlásí soutěž. Ten pár, co zazpívá nejlepší duet, vyhraje večeři v restauraci Breadstick. Puck je ve vězení a Finn přivede ke sboru Sama, na kterého si začne dělat zálusk Kurt. Rok výroby: 2011.
program.sk/program/185457/

DFB

. lo haga, Finn le dice que ya no es divertido. Will le dice a Finn que participe con ellos en Acafellas. Por otro lado Puck, otro miembro del equipo de fútbol americano le pregunta a Tanaka si puede pertenecer al grupo Acafellas.
dontforgetblog.blogspot.cz/

Will Schuester

Rachel, která by se jednoho dne chtěl stát hvězdou. Kurt, který je sice gay, ale skvěle si rozumí s ostatníma. Finn a Puck, kteří jsou fotbalisté a nakonec Quinn s dalšími dvemi roztléskavačkami. Will je rád, že se aspon někdo přihlásil.
postavy.cz/will-schuester/

Daniiels - ***** ***** | Komentáře | ČSFD.cz

Povrchní egoistka Rachel, židovský sukničkář Puck, láskou zaslepený Will Sutcher, převelice čistotná Emma, fotbalové ťululum Finn, těhotná královna krásy Quinn, nevěřící gay Kurt, dech beroucí Mercedes.
csfd.cz/uzivatel/336736-daniiels/komentare/

titulky.com/nahled.php?Titulky=#8203;143694histstamp=

. 3 00:00:05,983 --gt; 00:00:09,847 Ale ta si myslí, že je to jen místní loser a nechce s ním nic mít. 23 00:01:35,665 --gt; 00:01:41,170 Někde v tom tvém malém mozečku se.
titulky.com/nahled.php?Titulky=143694histstamp=

S01E04: Preggers | Glee | Edna.cz

Quinn zjistí, že je těhotná a řekne Finnovi, že je otec a že si chce dítě nechat. Ten je v šoku, protože spolu ani neměli ještě sex, Quinn mu připomene incident ve vířivce. Finn se jde poradit k Willovi, co má dělat. Finn to také řekne.
edna.cz/glee/epizody/s01e04-preggers/